O nás

NELSON HOMES-Nelson Lumber Co. existuje 70 let, firma je nejstarší a největší výrobce prefabrikovaných /panelových domů v Západní Kanadě. Ročně vyrábí kolem 500 stavebních balíčků, také ale stavíme hotové domy RTM-ready to move, které jsou transportovány a instalovány v okruhu několika set kilometru od výrobny.
Kanadské stavební dřevo je jedno z nejlepších na světě. Je ručně tříděné, individualně značkované a 2X tepelně upravené do žádoucí-předepsané vlhkosti. Stavební předpis v Kanadě je jeden z nejpřísnějších na světě. Canadian Building Code.. Kanada má ve dřevostavbách bohaté zkušenosti-staví se zde takto asi 200 let (moderní, lehká konstrukce).
NELSON HOMES se pyšní téměř 50 tisíci postavenými domy.Stavíme ale také apartmenty ,hotely a instituční budovy. Jsme jedním z autorizovaných dodavatelů hotelového řetězce Ramada Inn. Firma vlastní několik středisek a také prodává dřevo a stavebniny v několika městech v Albertě/Kanadě. Také máme transportní a kontraktorskou divizi KANADSKÉ DŘEVOSTAVBY JSOU SVĚTOVÁ ŠPIČKA..a to jak technicky/Systémem, materiálově, ale i přesnou a poctivou prací.

Architekt Mark Stewart je přední Americký architekt. Je ale i uznávaná světová autorita, jeho designy /domy se staví v mnoha zemích, mimo jiné i v České Republice, kde Mark pred 20 lety nějakou dobu žil , designoval a stavěl. Jeho studio je v Americkém Oregonu. Mark je nejen architekt,ale i stavitel, jeho kariéra pokrývá 30 uspešných let, za tuto dobu designoval stovky domů. Zvláště zajímavá je jeho kolekce Moderních domů.

Stephanie
Orbit
Mercury
MM1608
Brightness
Mountain-ridge-2
Lombard studio
MM615
Killingsworth-3


HABITAT GLOBAL VENTURES Inc